آقای آبگرمکن آقای آبگرمکن .

آقای آبگرمکن

افزایش بازدید گوگل در شیک رنک | خرید ورودی گوگل شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۶:۱۲ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک فالو شیک رنک | خرید بک لینک فالو شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۷:۱۶ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۴:۵۸ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آموزش تعمیر آبگرمکن برقی


اطلاعاتی درباره سرویس و تعمیر آبگرمکن برقی​

از آنجاکه آبگرمکن برقی در زمان استفاده، گازهای سمی مانند گاز کربن مونوکسید تولید نمی‌کند و به دلیل طول عمر بالاتر آن نسبت به آبگرمکن‌های دیگر، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. آگاهی از تعمیر آبگرمکن برقی دیواری و مخزنی از جمله درخواست‌هایی است که بین مصرف‌کنندگان و تعمیرکاران بسیار رایج است. تعمیر آبگرمکن برقی نیاز به استفاده از تعمیرکار متخصصی دارد.

مشکلات رایجی که در تعمیر آبگرمکن‌ معمولا به وجود می‌آیند مانند: گرم‌نکردن آب، صداهای زیاد دستگاه، خراب‌شدن المنت، ترموستات و ... نیاز به دانش عیب‌یابی و تعمیر آبگرمکن برقی دارد. به طور مثال، گاهی به دلیل عدم نصب صحیح ترموستات آبگرمکن برقی مشکلاتی در آن ایجاد می‌شود که در این صورت ممکن است نیاز به تعویض ترموستات آبگرمکن برقی خود داشته باشید.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با ساختار آبگرمکن برقی و نکاتی درباره نگهداری و سرویس آن به شما ارائه کنیم. همراه ما باشید.

 


برچسب: تعمیر آبگرمکن برقی دیواری، تعمیر آبگرمکن برقی مخزنی، تعویض ترموستات آبگرمکن برقی، آموزش تعمیر آبگرمکن برقی، قیمت تعمیر آبگرمکن برقی، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۱۲:۲۰ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

تعمیر آبگرمکن دیواری با کمترین هزینه

 

تعمیر آبگرمکن دیواری نسبت به سایر آبگرمکن ها اپیدمی تر شده، دلیلش هم روشن است. هرچه تکنولوژی قطعات پیشرفته تر می شود، دستگاه ها کوچک تر می شوند. به همین منظور تعمیر آبگرمکن دیواری بیشتر درخواست می شود زیرا کمتر خانه ای همچنان از آبگرمکن های قدیمی و بزرگ استفاده می کند. تعمیر آبگرمکن دیواری همچون سایر فعالیت های فنی، نیاز به یک متخصص دارد تا نسبت به اجزای آن آشنا باشد.

در ادامه چگونگی و روش تعمیر آبگرمکن دیواری برایتان شرح داده شده تا چنانچه با دستگاه فوق آشنا هستید، تعمیر آن را هم فرا بگیرید.

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

● داغ نبودن آب​

بزرگترین مشکلی که مصرف کننده را مجبور به تعمیر آبگرمکن می کند، داغ نشدن آب است. چنانچه با این مشکل رو به رو شدید، فورا درخواست تعمیرکار نکنید. اول می بایست برق و گاز آبگرمکن بررسی شود. چنانچه یکی از این دو (یا هردو) قطع هستند، آن ها را وصل کنید. به همین سادگی شما می توانید مجددا از آب داغ استفاده نموده و نیاز نیست هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری را متقبل شوید.

 

برچسب: آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری، هزینه تعمیر آبگرمکن دیواری، روش تعمیر آبگرمکن دیواری، قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری، تعمیرات آبگرمکن دیواری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۳۰ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آموزش هواگیری آبگرمکن در ۱۰ مرحله

 

بسیاری از خانه‌ها برای تامین آب گرم و سیستم گرمایشی از آبگرمکن استفاده می‌کنند. اگر شما هم از آبگرمکن استفاده می‌کنید، آموزش هواگیری آبگرمکن خیلی به کارتان می‌آید. چون همه آبگرمکن‌ها هر چندوقت یکبار به هواگیری نیاز دارند. شما می‌توانید با استفاده از آموزش هواگیری آبگرمکن خودتان این کار را انحام دهید و دیگر نیازی به تعمیرکار نخواهید داشت. آموزش هواگیری آبگرمکن کار ساده‌ای است و یادگیری آن نیاز به تخصص فنی ندارد. قبل از اینکه وارد آموزش هواگیری آبگرمکن بشویم بهتر است بدانیم آبگرمکن هرچندوقت یکبار به هواگیری نیاز دارد.​

اگر درون آبگرمکن هوا وجود داشته باشد، بازده عملکرد دستگاه پایین می‌آید و ممکن است باعث تشکیل رسوب درون آن بشود.  اگر می‌خواهید سیستم گرمایشی منزل یا محل کارتان به خوبی کار کند، لازم است که آبگرمکن خود را  حداقل دو بار در سال هواگیری کنید. هواگیری آبگرمکن هوای موجود درون آن و رسوب تشکیل شده در مخزن آبگرمکن را از بین می‌برد. ما برایتان آموزش هواگیری آبگرمکن دیواری و آموزش هواگیری آبگرمکن مخزنی و انواع دیگر را در ادامه فراهم کرده‌ایم.

 

 

برچسب: آموزش هواگیری آبگرمکن دیواری، آموزش هواگیری آبگرمکن برقی، آموزش هواگیری آبگرمکن گازی، آموزش هواگیری آبگرمکن مخزنی، آموزش تصویری هواگیری آبگرمکن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۰:۵۵ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

آموزش نصب آبگرمکن دیواری

نکاتی درباره طریقه نصب آبگرمکن دیواری


نصب، نگهداری و رعایت نکات ایمنی برای بسیاری از وسایل، معنای پررنگ‌تری پیدا می‌کند، مخصوصا اگر آن وسیله آبگرمکن باشد. آبگرمکن یکی از ضروری‌ترین وسایل و البته با ریسک‌ترین آن است. آبگرمکن‌ها معمولا از حالت مخزن‌دار قدیمی تبدیل به آبگرمکن‌های دیواری شده‌اند. با نصب آبگرمکن دیواری فضای کمتری در خانه‌ها اشغال می‌شود و دیگر نیازی به گرم‌کردن آب درون مخزن نیست.

به همین دلیل برای استفاده از آبگرمکن‌های دیواری، نیاز است که نکات ایمنی و یکسری اصول و ضوابط نصب آبگرمکن دیواری را بدانیم.


برچسب: آموزش نصب آبگرمکن دیواری، طریقه نصب آبگرمکن دیواری، نصب آبگرمکن دیواری برقی، نحوه نصب آبگرمکن دیواری، قیمت نصب آبگرمکن دیواری،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۵۷:۵۷ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

راهنمای نصب آبگرمکن ایستاده

باید ها و نباید های طریقه نصب آبگرمکن​

از آنجا که آبگرمکن یکی از ضروری‌ترین وسایل خانه هست، نصب و نگهداری آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. اما سوال اینجاست، آیا بدون استفاده از نصاب و تعمیرکار می‌توان نصب آبگرمکن ایستاده را انجام داد؟ از کجا باید شروع کنیم؟ البته بهتر است بدانید نصب آبگرمکن مانند باقی وسایل برقی و گازی، نیاز به رعایت نکات بسیار مهم و دانش تخصصی دارد که رعایت‌کردن آنها به ایمنی و سلامت دستگاه کمک می‌کند.

آبگرمکن از آن دسته وسایلی است که هر خللی در عملکرد آن ایجاد شود، باعث ناراحتی و آزردگی اعضاء خانواده می‌شود.

اما اگر با تعمیرات و نصب آبگرمکن گازی ایستاده آشنایی دارید با خواندن این مقاله با جزئیات و نکات نصب آبگرمکن ایستاده آشنا خواهید شد، پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 


برچسب: نصب آبگرمکن گازی ایستاده، نصب آبگرمکن برقی ایستاده، قیمت نصب آبگرمکن ایستاده، طریقه نصب آبگرمکن ایستاده، هزینه نصب آبگرمکن ایستاده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۳:۵۷ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

نصب آبگرمکن برقی به ساده ترین روش

 

نصب آبگرمکن برقی ، یکی از ساده ترین و بی درد سر ترین نصب هاییست که بشر تا به حال به خود دیده! یک دستگاه از پیش آماده شده را بر می دارید و طبق دستور العمل، نصب آبگرمکن برقی را پیش می برید. فقط یکسری نکات وجود دارد که حین نصب آبگرمکن برقی باید به آن توجه نمایید. پس از آن، شمایید و یک دیوار و چندتا پیچ و رول پلاک که قرار است آب مصرفی شما را گرم کنند، البته به همراه دستگاه اصلی! همین.

آماده اید؟ برویم ببینیم طریقه نصب آبگرمکن برقی چگونه است…

 


برچسب: نصب آبگرمکن برقی دیواری، نصب آبگرمکن برقی ایستاده، قیمت نصب آبگرمکن برقی، طریقه نصب آبگرمکن برقی، نحوه نصب آبگرمکن برقی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۵۰ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)

با خرید آبگرمکن خورشیدی در مصرف انرژی و پول صرفه جویی کنید!

آبگرمکن خورشیدی یکی از انواع آبگرمکن هاست که برای گرم کردن آب از انرژی خورشید استفاده می‌کند. استفاده از این آبگرمکن‌ها در سراسر دنیا افزایش قابل توجهی داشته و این افزایش به دلیل توجه روزافزون به خاطر استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر به جای سوخت‌های فسیلی‌ست. مشخص است که استفاده از خورشید به عنوان منبع انرژی خرجی برای شما نخواهد داشت. بنابراین به جز مبلغی که برای خرید آن پرداخت می کنید و به قیمت آبگرمکن خورشیدی انتخابی شما بستگی دارد، دیگر مبلغی برای مصرف انرژی توسط آبگرمکن پرداخت نخواهید کرد. اما هر وسیله‌ای ویژگی‌هایی دارد که با توجه به آنها باید انتخاب کنید که آیا برای شما گزینه مناسبی است یا خیر. با هم انواع آبگرمکن خورشیدی و ویژگی‌های آن را بررسی خواهیم کرد.


برچسب: آبگرمکن خورشیدی قیمت، ساخت آبگرمکن خورشیدی، آبگرمکن خورشیدی چیست، نصب آبگرمکن خورشیدی، تعمیر آبگرمکن خورشیدی، معایب آبگرمکن خورشیدی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۰۶:۱۰ توسط:ایمان اقدسی موضوع: نظرات (0)